Онлайн концерт: Сен-Санс, Сильвестров / Cимфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Сен-Санс, Сильвестров / Cимфонічний оркестр НФУ

19-05-2022 17:00

19.05.2022 / 17:00

Онлайн концерт: Сен -Санс, Сильвестров / Симфонічний оркестр НФУ

19 травня Національна філармонія України транслюватиме концерт онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка за участі академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Диригент – Ігор Палкін.

Програма концерту:

К.Сен-Санс - Симфонія № 1 Мі-бемоль мажор, тв.2

В.Сильвестров - Серенада для струнного оркестру

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 19 травня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події