БЕРЕЗОВСЬКИЙ, МЕНДЕЛЬСОН, АЙВЗ, СТАНКОВИЧ. Нац.симф.оркестр України
БЕРЕЗОВСЬКИЙ, МЕНДЕЛЬСОН, АЙВЗ, СТАНКОВИЧ. Нац.симф.оркестр України

11-06-2022 17:00

11.06.2022 / 17:00

БЕРЕЗОВСЬКИЙ, МЕНДЕЛЬСОН-БАРТОЛЬДІ, АЙВЗ, СТАНКОВИЧ - із такою пограмою 11 червня у Національній філармонії України разом із Національним симфонічним оркестром України виступлять музиканти зі знаменитої української династії, Олег Криса (скрипка) і диригент Тарас Криса, батько і син. Обидва мешкають у США, але серцем і душею завжди з Україною. 

Олег Криса – знаний скрипаль, учень легендарного Давида Ойстраха. Виступав у найпрестижніших концертних залах світу, співпрацюючи із провідними оркестрами й диригентами. Брав участь у найбільших фестивалях Європи, Північної Америки, Далекого Сходу, Австралії та Нової Зеландії. Він був першим виконавцем багатьох видатних творів як зарубіжних, так і сучасних українських композиторів, чимало із цих композицій було написано спеціально для нього. Зокрема, Концерт №5 для скрипки з оркестром Євгена Станковича «Питання без відповіді», що прозвучить у теперішній програмі, присвячено Олегові Крисі.

Син Тарас народився у Києві. Його мати, дружина Олега Криси, знана піаністка Тетяна Чекіна, трагічно загинула в автокатастрофі 2013 року. Дідусь Павло Чекін був оперним співаком (тенор). На сьогоднішній день Тарас Криса, американський диригент українського походження, має бездоганну репутацію досвідченого й справедливого музичного керівника із власним новаторським підходом до музики та музичної інтерпретації. 

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Диригент – ТАРАС КРИСА (США)

Соліст – ОЛЕГ КРИСА (скрипка) США

Програма:

М.Березовський – Перша українська симфонія до мажор (редакція Вс.Сіренка)

Ф.Мендельсон-Бартольді – Концерт для скрипки з оркестром мі мінор, тв.64 IFM 196

Ч.Айвз – The Unanswered Question (Питання без відповіді) для симфонічного оркестру

Соло в оркестрі – МИХАЙЛО ГОЛОВІН (труба)

Є.Станкович – Концерт № 5 для скрипки з оркестром «Питання без відповіді»       (присвята Олегу Крисі)

Вартість квитків: 300 грн - 300 грн

Найближчі події