Великодній органний концерт
Великодній органний концерт

25-04-2022 17:00

25 квітня, о 17:00, у Колонному залі імені Миколи Лисенка відбудеться Великодній органний концерт.

Із сольним концертом виступить заслужена артистка України, солістка Національного будинку органної та камерної музики України Ірина Харечко (орган). Окрім музики Йоганна Себастьяна Баха, звучатимуть твори Георга Муффата, Марко Енріко Боссі, Джованні Моранді та Лесі Дичко. Ведучий концерту – Олександр Рудько.

Нагадаємо, що Ірина Харечко – випускниця Національної музичної академії України імені Петра Чайковського по класу фортепіано (професор А. Снєгірьов) та по класу органа (професор Г. Булибенко). 1996-го захистила європейський диплом соліста-органіста під керівництвом професора Дороті де Рой (Нідерланди) і згодом, 1999-го, закінчила аспірантуру Музичної академії за фахом органного виконавства. Артистка брала участь у майстеркласах професорів Ф. Клінди (Словаччина), Й. Труммера (Австрія), Б. Біллетера (Швейцарія), ректора Вищої музичної школи імені Ф. Мендельсона Х. Круммахера (Німеччина) та у міжнародних фестивалях старовинної музики у Брюгге (Бельгія), Києві та Сумах, навчалася у міжнародній школі «Мистецтво та освіта ХХІ століття». У конкурсі камерних ансамблів, що відбувся у рамках цієї школи, вона отримала звання дипломанта. Артистка гастролює в містах Україні та за її межами (Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Польща).

Програма концерту:

Георг Муффат (1653-1704). Toccata septima / Токата септіма

Йоганн Себастьян Бах (1685-1750). Фантазія «Jesu meine Freude»/ «Ісус – моя радість», BWV 713

Йоганн Себастьян Бах (1685-1750). Хорал з кантати №147 «Jesus bleibet meine Freude» / «Ісус, радість людей, прагнучих Святої мудрості», BWV 147

Йоганн Себастьян Бах. Хоральна прелюдія «Ein feste Burg ist unser Gott»/ «Наш Господь – міцна фортеця», BWV 720

Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія і фуга соль мажор, BWV541

Марко Енріко Боссі (1861-1925). «Пасторальна сцена»

Джованні Моранді (1777-1856). «Rondo de campanelli»/ «Рондо дзвіночків»

Леся Дичко (нар. 1939). Чотири частини з «Карпатських фресок»: Lento espressivo, Scherzo, Rondo, Finale

Квиткова каса філармонії у день концерту працюватиме від 15:00.

Квитки онлайн можна придбати на сайтах Національної філармонії України та kontramarka.ua

Якщо буде оголошення повітряної тривоги під час проведення концерту, то це позначить перерву у концерті, а слухачі на цей час запрошуються перейти у безпечне приміщення. Після скасування повітряної тривоги концерт продовжиться.

Вартість квитків: 0 грн - 0 грн

Найближчі події