Онлайн концерт: Мрія про свободу. Київський камерний оркестр
Онлайн концерт: Мрія про свободу. Київський камерний оркестр

12-02-2022 19:00

12 лютого Київський камерний оркестр під орудою головної диригентки Наталії Пономарчук представить проєкт із назвою «Мрія про свободу», який присвячується Героям Небесної Сотні.

Солістом виступить український скрипаль Дмитро Ткаченко, який виконає сольну партію в Скрипковому концерті «Tala gaisma», що з латвійської значить «Далеке світло», Петеріса Васкса.

Всесвітньо відоме видання «The New York Times» назвало цей концерт Васкса «переконливим... іноді мерехтливим, а іноді задумливим». Концерт, який створено 1997-го та написано для знаного скрипаля Гідона Кремера, є найпопулярнішим твором Васкса. Так, наприклад, 2006-го на музику концерту хореограф Пітер Мартінс, головний балетмейстер трупи театру New York City Ballet, здійснив успішну постановку балету «Tala gaisma».

Композитор Петеріс Васкс і як контрабасист, особливо любить струнні, у різних складах. Найбільш відомими, окрім скрипкових концертів «Далеке світло» та «Самотній ангел», є і для струнного оркестру, зокрема, його «Musica dolorosa» та симфонія «Голоси». Цікаво, що «Голоси» створено 1991-го, коли Латвія, як і Естонія та Литва, стала незалежною. У примітці до цього твору Васкс написав так: «...новий початок був важким. Симфонія говорить про мої суттєві, найзначніші теми. Про життя. Про вічність. Про совість...»

Програму цього концерту відкриє «Молитва про Майдан» литовця Йонаса Освальдаса Балакаускаса.

Програма концерту:

О. Балакаускас. «Молитва про Майдан»

П. Васкс. Симфонія «Голоси» для струнного оркестру

П. Васкс. Концерт «Далеке світло» для скрипки і камерного оркестру

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 12 лютого. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події