Онлайн концерт: Андрій Остапенко (гітара)
Онлайн концерт: Андрій Остапенко (гітара)

06-02-2022 19:00

6 лютого із сольним концертом виступить гітарист, соліст Національної філармонії України Андрій Остапенко.

Відомо, що Андрій Остапенко – один із яскравих представників гітарної виконавської школи України. Його манера гри відрізняється органічним поєднанням віртуозності та максимально точним відтворенням усіх тонкощів музичного твору, інтерпретації – завжди стилістично довершені.

Цього вечора звучатимуть романтичні твори італійських та іспанських композиторів. Цікаво, що окрім яскравої гітарної музики, що дозволить виконавцю продемонструвати володіння різних видів техніки, кілька творів, що теж можна буде почути, мають присвяти: у Джуліані – Наполеону, а в Родріго – Мануелю де Фальї. Подаруйте собі камерний вечір вишуканої гітарної музики!

Програма концерту:

М. Джуліані. Героїчна соната, тв.150

Дж. Регонді. Ноктюрн «Reverie», тв.19

Л. Леньяні. Фантазія, тв.19

І. Альбеніс. Гранада

І. Альбеніс. Астурія

Ф. Таррега. Спогади про Альгамбру

Х. Родріго. Соната «Giocoso»

Х. Родріго. Заклинання і танок

Л. Льобет. Варіації на тему Ф. Сора, тв.15

Л. Льобет. Скерцо-вальс

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 6 лютого. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події